Menu
Sepetim

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Alışageldik pişirme teknikleri dışında yeni lezzetler ortaya çıkarmak için çıktığımız yolda  amaca uygun barbekü tasarlamakla başladık  öncelikle. "KaRP En Güçlü Barbekü" sloganımız ve tüm mangal deneyimlerinizi unutun yeniden başlıyoruz iddiamızla da güçlendirdik.  Bu iddiamızın çok kısa sürede ürüne ve yardımcı aksesuarlara dönüşmesi hedeflerimizi ve çıtamızı daha yukarılara taşımaya teşvik etti.

KARP BBQ olarak  amacımız, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve gereksinimlerini en uygun kalite ve fiyatla ,amaca uygun barbekü ve pişirme sistemleri sunarak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmaktır.

KaRP BBQ edindiğinizde , ailenizin bir üyesi sıcaklığında sakin bir yaz akşamında, karlı bir kış gününde , kalabalık arkadaş grubunda saatlerce size sıcaklığını yansıtacaktır. KaRP BBQ ateş’e hükmetmeyi ve pişirmeyi daha çekici ve daha rahat hale getirmeyi seviyor. Bu nedenle barbekü deneyiminizi arttırmak için doğru aksesuarları sunuyoruz. Alev almaz ızgaralar , elektrikli çevirme sistemleri , amaca uygun delikli tepsiler , kömür sepetleri , smash burger pleytleri,  temizleme fırçaları ve ve farklı şişleri ile  KaRP BBQ da lezzetli bir barbekü için ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz.

                                                                                                                                                                                                                           KaRP BBQ

                                                                                                                                                                                                                   Power of the BBQ